loading
Nasz zespół
Poznaj naszych specjalistów

dr n.med. Konrad Pańczak

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, od kilkunastu lat zajmujący się leczeniem pacjentów z ranami przewlekłymi. Główny kierunek zainteresowań zawodowych to chirurgiczne leczenie rozległych owrzodzeń i ran zagrażających amputacją kończyny w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej i chorób naczyń. Prelegent na najważniejszych krajowych konferencjach, szkoleniowiec, uczestnik międzynarodowych zjazdów naukowych specjalistów z zakresu leczenia ran.

dr n.med. Jakub Kobecki

LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI Z CHIRURGII OGÓLNEJ

Aktualnie odbywający szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej. Bierze udział w szkoleniach oraz krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych w zakresie leczenia ran.

lek. Michał Zrąbkowski

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, Oddziale Chirurgii Ogólnej. 

lek. Jędrzej Fischer

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I ANGIOLOGII

Zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem chorób żył i tętnic, leczeniem naczyniowych powikłań cukrzycy, zakrzepicą żylną. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Oddziale Angiologii z Pododdziałem Diabetologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii. Regularnie uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach naukowych poszerzając swoją wiedzę w zakresie chorób naczyń.

lek. Małgorzata Pilch-Zieziula

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I ANGIOLOGII

Pracuje w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

mgr Małgorzata Piwowarczyk

FIZJOTERAPEUTA

Od kilkunastu lat magister fizjoterapii oraz instruktor terapii obrzęków, który realizuje się w pracy z pacjentamina oddziałach klinicznych oraz we własnej prywatnej praktyce. Terapeuta z wyboru i zamiłowania. Specjalizuje się w doborze odpowiedniej odzieży uciskowej dla pacjenta, wykonując pomiary kończyn także pod wyroby płaskodziane. Aktualnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii.

mgr Dominika Kucharska

PIELĘGNIARKA, PODOLOG

Magister pielęgniarstwa, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Uczestniczka szkoleń i krajowych konferencji w zakresie leczenia ran. Obecnie wzbogaca swoją pracę o warsztat terapii podologicznych, aby holistycznie opiekować się pacjentami w gabinecie w Centrum Opieki nad Ranami.

Magdalena Wróblewska

PIELĘGNIARKA

Specjalistka pielęgniarstwa opieki długoterminowej, w trakcie studiów magisterskich. Ukończyła specjalistyczny kurs leczenia ran. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii.

Ewelina Frątczak

PIELĘGNIARKA

Pielęgniarka w trakcie specjalizacji: pielęgniarstwo chirurgiczne.
Aktualnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii pełniąc funkcję pielęgniarki opatrunkowej. 

mgr Agnieszka Kucharzyszyn

KOORDYNATOR LECRAN

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku: Zarządzanie i organizacja w ochronie zdrowia. 

mgr Magdalena Kowol

RECEPCJONISTKA, FIZJOTERAPEUTA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zdobywała doświadczenie jako fizjoterapeuta pracując w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich oraz Szpitalu Rehabilitacyjnym Hematologicznym dla Dzieci „Orlik” w Kudowie Zdroju.