loading
Nasz zespół
Poznaj naszych specjalistów

dr n.med. Konrad Pańczak

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, od kilkunastu lat zajmujący się leczeniem pacjentów z ranami przewlekłymi. Głównym kierunkiem zainteresowań zawodowych dr Pańczaka jest chirurgiczne leczenie rozległych owrzodzeń i ran zagrażających amputacją kończyny w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej i chorób naczyń. 

Prelegent na najważniejszych krajowych konferencjach, szkoleniowiec, uczestnik międzynarodowych zjazdów naukowych specjalistów z zakresu leczenia ran.

lek. Jakub Kobecki

LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI Z CHIRURGII OGÓLNEJ

Uczestnik studiów doktoranckich, aktualnie odbywający szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej.

Bierze udział w szkoleniach oraz krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych w zakresie leczenia ran.

Realizuje wizyty ambulatoryjne.

lek. Michał Zrąbkowski

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, Oddziale Chirurgii Ogólnej. 

lek. Jędrzej Fischer

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I ANGIOLOGII

Zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem chorób żył i tętnic, leczeniem naczyniowych powikłań cukrzycy, zakrzepicą żylną. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Oddziale Angiologii z Pododdziałem Diabetologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii.

Regularnie uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach naukowych poszerzając swoją wiedzę w zakresie chorób naczyń.

lek. Małgorzata Pilch-Zieziula

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I ANGIOLOGII

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

mgr Małgorzata Piwowarczyk

FIZJOTERAPEUTA

Od kilkunastu lat magister fizjoterapii oraz instruktor terapii obrzęków, który realizuje się w pracy z pacjentamina oddziałach klinicznych oraz we własnej prywatnej praktyce. Terapeuta z wyboru i zamiłowania.

Specjalizuje się w doborze odpowiedniej odzieży uciskowej dla pacjenta, wykonując pomiary kończyn także pod wyroby płaskodziane. Aktualnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii.

mgr Dominika Kucharska

PIELĘGNIARKA, PODOLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Magdalena Wróblewska

PIELĘGNIARKA

Pielęgniarka w trakcie studiów magisterskich oraz specjalizacji: pielęgniarstwo opieki długoterminowej.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii. 

Ewelina Frątczak

PIELĘGNIARKA

Pielęgniarka w trakcie specjalizacji: pielęgniarstwo chirurgiczne.
Aktualnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii pełniąc funkcję pielęgniarki opatrunkowej. 

mgr Agnieszka Kucharzyszyn

KOORDYNATOR LECRAN

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku: Zarządzanie i organizacja w ochronie zdrowia. 

mgr Magdalena Kowol

RECEPCJONISTKA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.